Mega Second Hand
| Реєстрація
Кошик

Реєстрація

Про магазин

Сьогодні msh.com.ua - перший та найбільний Інтернет магазин одягу з Європи на вагу в Україні. Реагуючи на потреби наших клієнтів традиційна купівля одягу з Європи стала  настільки ж зручною як цього вимагає час.

Брендовий одяг з Європи.  У магазині Ви можете придбати товари відомих брендів: Gucci, Prada, Tommy Hilfiger, Nike, Adidas і інших. Дані бренди пропонуються в оригіналі та без фіксованих цін. На сайті усі товари  представлені за ціною на вагу. за кілограм Усі поставки проходять ретельний відбір на дефектність та ми детально перевіряємо наших постачальників на предмет якості. Перевірена часом співпраця та досвід на ринку дозволяє нам пропонувати одяг найвищої якості.

Оновлення щодня, саме з такою регулярністю здійснюються оновлення асортименту. Щоночі о 24 годині в магазин додається новий асортимент. Завдяки цьому, у магазині представлений один із найбільших асортиментів одягу в мережі інтернет.

Зниження  ціни щодня. У msh.com.ua діють виключно ціни за кілограм і розраховуються  в залежності від ваги кожного окремого товару та кількості днів на сайті. Ціни за кілограм знижуються щодня протягом 7 днів. На 7 день діє розпродажна ціна.  Магазин не відбирає і не встановлює фіксовані ціни на товар, тому у нас діють завжди низькі ціни. Клієнти мають змогу стежити за цим товаром щодня і придбати його за найнижчою, розпродажною ціною.

Відправлення замовлення здійснюється щодня. Магазин доставляє товар по всій території України за допомогою служби доставки “Нова пошта”. У нас немає черг і як у традиційних магазинах.

Купуйте 24 години на добу 7 днів на тиждень. Ми гарантуємо приємні покупки та високий сервіс!


Адреса: Тернопільська область, м. Теребовля, вул. Князя Василька 107

Телефон: +38 (050) 743-59-02

E-MAIL: mshonlineshop@gmail.com