Mega Second Hand
| Реєстрація
Кошик

Реєстрація

Доставка

Увага! Через напружену ситуацію на сході України ми тимчасово не здійнюємо доставку в окуповані територій Донецької, Луганської областей та в Автономну Республіку Крим.

Доставка у відділення “Нова Пошта” або "Укрпошта"

Інтернет магазин msh.com.ua  здійснює доставку товарів в відділення “Нова пошта” або "Укрпошта" в Вашому населеному пункті.
Для зручності клієнтів вартість товару і вартість доставки оплачується “наложеним платежем” при отриманні  в відділенні.

За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. В середньому, доставка займає 1-3 дні, в залежності від Вашого місцезнаходження.

Доставка "Новою поштою" можлива при сумі замовлень від 150 грн.

Відправки через "Укрпошту" ми виконуємо по програмі "Укрпошта Стандарт". Тривалість доставки відправлень становить від 3 до 6 днів по Україні. Доставка "Укрпоштою" можлива для замовлень на будь-яку суму.

Після опрацювання замовлення нашим менеджером на електронну адресу вказану при реєстрації, Ви отримаєте повідомлення. В цьому повідомлення буде вказаний номер декларації покупця, по якому Ви можете відстежувати місцезнаходження вантажу до прибуття його на склад в Вашому населеному пункті.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість товарів в інтернет магазині вказана без вартості доставки. Вартість доставки замовлення оплачується окремо і може змінюватися залежності від ваги і габаритів. Попередній розрахунок вартості доставки Ви можете дізнатися при оформленні замовлення на сторінці замовлення, вказавши для "Нової пошти" населений пункт та відділення в який необхідна доставка а для "Укрпошти" торговий індекс.