Mega Second Hand
| Реєстрація
Кошик

Реєстрація

Правила магазину

1 ВСТУП

1.1. Дані Правила розповсюджуються на всіх користувачів інтернет-магазину msh.com.ua (далі Магазину) і містять принципи реєстрації та користування обліковим записом в Магазині, а також замовлення Товарів в Магазині.

1.2. Всі користувачі Магазину можуть отримати доступ до Правил в будь-який час, натиснувши на посилання «Правила компанії» на сторінці Магазину.

1.3. Товари в Магазині мають індивідуальне позначення. Інтернет-сторінка містить дані про розмір, торгову марку, вагу та вартість Товару.


2 ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МАГАЗИНОМ

2.1. Умовами для користування Магазином є ознайомлення з даними Правилами та їх прийняття.

2.2. Дані, надані Клієнтом в процесі замовлення, повинні бути правдивими, актуальними і точними. Магазин залишає за собою можливість відмови у виконанні замовлення, якщо надані дані є неточними і не дають можливість виконати замовлення.

2.3. Магазин використовує всі можливі і передбачені відповідними положеннями законодавства технічні та організаційні засоби з метою захисту персональних даних Клієнтів, в тому числі недопущення отримання і модифікації сторонніми особами даних, котрі вказуються в процесі реєстрації.

2.4. Клієнт, який скористався послугами Магазину, зобов'язаний :
а) користуватись Магазином, не вмішуючись і не порушуючи його роботу;
б) використовувати опублікований на сторінках Магазину контент для власного користування.


3 ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

3.1. Магазин надає можливість замовлення Товарів на онлайн-сторінці за допомогою процедури подачі замовлення.

3.2. Магазин приймає замовлення в режимі онлайн цілодобово сім днів на тиждень. Замовлення у вихідні дні опрацьовуються в перший робочий день з дня подачі замовлення.

3.3. Умовою подачі замовлення є ретельне заповнення бланку із вказанням всіх даних, необхідних для відправлення Товару.

3.4. Для виконання замовлення, необхідно вибрати Товар в Магазині після чого перейти в розділ «Корзина» та продовжити процедуру замовлення, вибираючи відповідні опції подальших дій.

3.5. До моменту підтвердження замовлення Клієнт може вносити зміни в замовлення Товару, а також змінювати адресні і контактні дані для відправлення посилки. Підтвердження замовлення Клієнтом шляхом натискання кнопки «Оформити замовлення» означає прийняття зобов'язань оплати вартості Товарів та їх доставки.

3.6. В момент подачі замовлення Клієнт отримує на попередньо вказаний ним електронний адрес повідомлення, що містить дані про замовлення, кількість заказаних Товарів, його вартість, адресні та контактні дані Клієнта та Магазину. Повідомлення представляє собою підтвердження отримання Магазином Замовлення Клієнта.

3.7. Всі представлені в Магазині Товари продаються в одиночному екземплярі. Додавання вибраного Товару в Корзину не гарантує можливість майбутньої його купівлі. Товар одночасно може знаходитись у Корзині в кількох Клієнтів. Хто першим оформить замовлення той отримує вибраний товар. Інші Клієнти будуть повідомлені про відсутність вибраного товару в момент оформлення замовлення.


4 ДОСТАВКА І ОТРИМАННЯ ТОВАРІВ

4.1. Доставка товару здійснюється через "Нову пошту" або "Укрпошут" з накладним платежем.

4.2. Територія доставки Товарів обмежена границями України. На даний момент не доставляються посилки в Крим і зону проведення АТО .

4.3. Затримки з доставкою можливі внаслідок непередбачуваних обставин, які відбулись не з вини Магазину.

4.4. Ризик випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Отримувачем Замовлення підпису в документах, які підтверджують доставку Замовлення.

4.5. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально "Новою поштою" та "Укрпоштою".


5 ВАРТІСТЬ І ФОРМА ОПЛАТИ

5.1. Ціна Товару вказана в гривнях.

5.2. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів, доставка оплачується окремо.

5.3. Ціна Товару вказується на Сайті без врахування вартості доставки.

5.4. Продавець вправі надавати знижки на Товари і впроваджувати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.


6 ПРИЙМАННЯ І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

6.1. Товари, пропоновані в Магазині є вживаними в хорошому стані або новими. Пропоновані товари не мають видимих дефектів і Магазин несе за це відповідальність.

6.2. Покупець повинен перевірити стан і відповідність замовленню придбаних товарів в момент їх отримання у відділенні Нової пошти. Прийнявши товар і здійснивши розрахунок Покупець підтверджує належну якість придбаних товарів.

6.3. Покупець має право відмовитись від отриманого Товару протягом 30 календарних днів з дня отримання Товару, не враховуючи дня покупки, за виключенням Товарів,які не підлягають обміну і поверненню.

6.4 Товар, який повертається має бути висланий Покупцем за його рахунок поштою по адресу: Тернопільська обл., Теребовлянький р-он, м. Теребовля вул. Князя Василька 107, разом із заявою про повернення товару (власноруч написане).

6.5. Повернення Товару можливе у випадку, якщо товар не використовувався, збережений його товарний вигляд, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцю разом з проданим товаром.


7 ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Персональні дані Клієнтів, які надаються ними під-час реєстрації в Магазині, обробляються компанією винятково для виконання замовлень, а також можуть використовуватись в маркетингових цілях. Клієнт має право доповнювати, та змінювати персональні дані та вимагати їх видалення, якщо вони будуть неповними, недійсними, неправдивими, отриманими з порушенням законодавства або непотрібними для досягнення цілі, для якої вони були зібрані.

7.2. Неприйняття даних Правил виключає можливість здійснення покупок Товарів, які пропонуються в магазині. Магазин повинен надавати Клієнту можливість ознайомитись з Правилами в момент замовлення. Клієнти, які створили власний обліковий запис, отримують сповіщення про внесення змін в Правила за допомогою електронної пошти. Клієнт, який не згоден зі змінами, що внесені в Правила, має право в будь-який момент видалити свій обліковий запис.

7.3. Компанія залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни в Правила. Зміни в Правилах розповсюджуються на замовлення, виконані після їх внесення з дотриманням п.7.2.

7.4. Всі представлені в Магазині товарні знаки належать їх законним власникам і розміщуються в інформаційних цілях.