Mega Second Hand
| Реєстрація
Кошик

Реєстрація

Жіночі туфлі 

Показано 1 по 15 з 37 (Всього сторінок 3)

Дотримуйтеся свого бюджету і знайдіть вигідні пропозиції. У нашому інтернет магазині ми знаємо, що у багатьох наших клієнтів є певний бюджет на покупку туфель. Ось чому ми пропонуємо вам сортувати результати пошуку за ціною від найнижчої або високою.

Завдяки цінами з різницею до 90% від передбачуваної роздрібної вартості, наш магазин дозволяє робити покупки дуже легко і без навантаження на особистий або сімейний бюджет. Ви знайдете високоякісне взуття у відмінному стані за неперевершеними цінами, так що ви можете залишатися в моді, не витрачаючи цілий статок на склад вашого гардеробу.

Відмінна новина для покупців - нові пари додаються кожен день! Якщо ви не бачите ідеальну пару туфель б/у сьогодні, перевірте завтра, щоб отримати більше варіантів.

Високі каблуки або плоска підошва?

Додаючи сантиметри до вашого росту, пара б/у туфель на високих підборах не тільки допомагає вам піднятися, але і змушує відчувати себе більш впевнено, коли ви йдете всередині приміщення або на вулиці.

Якщо ви дотримуєтеся думки, що жінкам на високих підборах може бути дуже незручно ходити, використовуйте шанс купити туфлі жіночі б/у і спробувати різні моделі. Не обмежуйте ваш вибір туфель завдяки каблукам у різних стилях. Або вибирайте моделі на танкетці, платформі або плоскій підошві.

Підбирайте туфлі на підборах або плоскій підошві під ті ситуації, де це буде найбільш доречно. Або беріть кілька пар на зміну. Ви можете взяти гарні туфлі на шпильці для зустрічі з друзями, а пізніше перевзутися в туфлі на плоскій підошві для тихої прогулянки по місту.