Mega Second Hand
| Реєстрація
Кошик

Реєстрація

Для немовлят

Показано 1 по 15 з 654 (Всього сторінок 44)

Одяг для новонароджених рідко кого залишає байдужим - з'являється бажання скупити багато різних боді, чоловічків або інших речей. Вартість нового одягу часто дуже висока і недоступна для молодих батьків. Бу речі для новонароджених - прекрасна альтернатива для створення чудових образів для малюків.

Чому варто обирати секонд хенд для новонароджених?

Є футболки для малюків, які коштують 45 євро. Мова йде не про люксові бренди як Burberry або подібні. Хороші вовняні джемпери від відомих брендів також коштують 50 євро. Ці чудові речі часто носять лише кілька разів, тому що діти просто швидко ростуть.

Ось 5 причин, чому товари для новонароджених бу - найкращий вибір батьків:

1. Це економія для вашого гаманця. Одяг для новонароджених бу часто знаходиться в ідеальному стані, так як він рідко надягається і зазвичай коштує всього 1/3 від початкової ціни.

2. Це добре для навколишнього середовища. Дарувати дитячому одязі друге, третє або четверте життя після того, як діти переросли її, дійсно добре для навколишнього середовища.

3. Багато нового одягу фарбується або обробляється хімічними засобами. Насправді ви повинні прати їх принаймні 3-4 рази, перш ніж дозволити дітям носити їх. Бу одяг вже прали так часто, що в волокнах не залишилося шкідливих речовин.

4. Радість. Просто приємно знати, що ви повертаєте одяг в оборот і робите щасливим ще одну дитину і батьків.

5. Коло закривається, коли ви знову продаєте зношений одяг. Якщо ви купуєте новий, ви отримуєте як мінімум 1/3 до 1/2 від ціни. Якщо ви повертаєте речі для новонароджених бу в продаж, ви іноді можете навіть продати її за тією ж ціною. Звичайно, тільки за умови, що одяг все ще в ідеальному стані.

Одяг для новонароджених секонд хенд. Дуже важливий нюанс

Дуже важливо де ви купуєте дитячий одяг - це запорука охайного та гарного вигляду малюка. На нашому сайті ви знайдете тільки якісні речі від світових брендів в ідеальному стані. Щоденне оновлення асортименту і приємні ціни дозволять радувати себе регулярними покупками хоч щодня.